Popis
27″ herní monitor UltraGear™ QHD s obnovovací frekvencí 165 Hz
Vysoká rychlost 165 Hz umožňuje hráčům rychle zobrazit další snímek a zajistit plynulé zobrazení obrazu. Hráči mohou rychle reagovat na soupeře a snadno mířit na cíl.
Velmi rychlá doba odezvy 1 ms (GtG), která snižuje zpětné duchy a poskytuje rychlou dobu odezvy, vám umožní vychutnat si zcela nový herní výkon.
Kompatibilní s NVIDIA G-SYNC
Monitor 27GR75Q je testovaný a oficiálně ověřený monitor kompatibilní s technologií G-SYNC společnosti NVIDIA, který vám poskytne kvalitní herní zážitek s výrazným snížením trhání nebo zasekávání.
AMD FreeSync Premium
Díky technologii FreeSync Premium si hráči mohou vychutnat plynulý a hladký pohyb ve hrách s vysokým rozlišením a rychlým tempem. Výrazně snižuje trhání a zasekávání obrazovky.
Design zaměřený na hráče
Zlepšete svůj herní zážitek díky poutavému designu a třístrannému provedení prakticky bez okrajů. Nastavitelná základna podporuje náklon, výšku a natočení monitoru, abyste mohli pohodlněji hrát hry.
Oceněné herní grafické rozhraní
Hráči mohou pomocí funkcí On-Screen Display a OnScreen Control snadno přizpůsobit nastavení od úpravy základních možností monitoru až po registraci „klávesy definované uživatelem“, na kterou může uživatel nastavit zkratku.

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Velikost obrazovky | 27″ / 68,5 cm |
| Rozlišení | 2560 x 1440 |
| Typ panelu | IPS |
| Poměr stran | 16:9 |
| Rozteč pixelů | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Jas (min.) | 240 cd/m2 |
| Jas (typ.) | 300 cd/m2 |
| Barevný gamut (min.) | sRGB 95% (CIE1931) |
| Barevný gamut (typ.) | sRGB 99% (CIE1931) |
| Hloubka barev (počet barev) | 16.7M |
| Kontrastní poměr (min.) | 700:1 |
| Kontrastní poměr (typ.) | 1000:1 |
| Doba odezvy | 1ms (GtG at Faster) |
| Pozorovací úhel (CR>=10) | 178o(R/L), 178o(U/D) |
| Povrchová úprava | Ochrana proti odleskům |
| HDR | |
| HDR 10 | Ano |
| Efekt HDR | Ano |
| Barvy a kalibrace | |
| Kalibrované barvy | Ano |
| Funkce | |
| Bez blikání | Ano |
| Režim čtení | Ano |
| 1ms redukce rozmazání pohybu | Ano |
| NVIDIA G-Sync™ | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync™ | FreeSync Premium |
| Black Stabilizer | Ano |
| Dynamic Action Sync | Ano |
| Crosshair | Ano |
| Chytrá úspora energie | Ano |
| Software | |
| Ovládání obrazovky (LG Screen Manager) | Ano |
| Rozhraní | |
| HDMI | Ano (2ea) |
| HDMI (max. rozlišení při Hz) | 2560 x 1440 @144Hz max. |
| HDMI (HDCP verze) | 2.2 |
| DisplayPort | Ano (1ea) |
| Verze DP | 1.4 |
| DP (max. rozlišení při Hz) | 2560 x 1440 @165Hz max. |
| Sluchátkový výstup | 3-pole (Sound Only) |
| Napájení | |
| Typ | Externí napájení (adaptér) |
| Vstup střídavého napětí | 100-240Vac, 50/60Hz |
| Spotřeba energie (Typ.) | 45W |
| Spotřeba energie (Max.) | 48W |
| Spotřeba energie (Sleep Mode) | Méně než 0.3W |
| Spotřeba energie (DC Off) | Méně než 0.3W |
| Fyzické vlastnosti | |
| Nastavení polohy displeje | Naklápění/výška/otáčení |
| Vesa otvory | 100 x 100 mm |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry se stojanem (Š x V x H) | 613.5 x 569.8 x 291.2mm (Nahoře) 613.5 x 459.8 x 291.2mm (Dole) |
| Rozměry bez stojanu (Š x V x H) | 613.5 x 371.6 x 51.3 mm |
| Rozměry balení (Š x V x H) | 691 x 513 x 185 mm |
| Hmotnost se stojanem | 6.19 kg |
| Hmotnost bez stojanu | 4.05 kg |
| Hmotnost balení | 8.55 kg |
- Formát obrazovky: 16:9
- Standardní záruka (roky): 2
- Energetická třída: F
- Hmotnost (kg): 6,2
- VESA rozměry: 100x100
- Povrchová úprava displeje: antireflexni
- Kontrast:1: 1000
- Jas (cd/m2): 300
- Typ panelu: ips
- Barevná hloubka (bit): 8
- Doba odezvy (ms): 1
- DP verze: 1.4
- DP počet: 1
- HDMI počet: 2
- Výbava: Redukce blikání (flicker-free)
- Vlastnost: rovny
- Rozlišení displeje: 2560x1440
- Úhlopříčka displeje ("): 27
- Použití: herni
- Rozhraní: displayport



















