Popis
Produkt: Lenovo Yoga Mouse with Laser Presenter (Shadow Black)
Part Number: GY51B37795
| Color | Shadow Black |
| Connection Type | 2.4GHz wireless via nano receiver or Bluetooth 5.0 |
| Cable Length/Type | USB C to USB A charging cable (0.5 m) |
| Battery Life | Up to 2 months |
| Battery Charging Time | Full charge at 1.5 hours |
| DPI | 3-level on-the-fly adjustable DPI (1600. 1200, 800) |
| Dimensions(HxLxD) | 14 mm – 111 mm – 57 mm |
| Warranty | 1 Year |













