Popis
Produkt: Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen)
Part Number: ZA5V0206CZ
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | MediaTek Helio P22T (8C, 4x A53 @2.3GHz + 4x A53 @1.8GHz) |
| Grafická Karta | Integrated IMG PowerVR GE8320 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Pameť | 4GB Soldered LPDDR4x |
| Rozširiteľná pameť | MicroSD Card (Up to 256GB, FAT32; 1TB, exFAT) |
| Úložisko | 64GB (eMCP4x, eMMC) |
| Podporované Úložisko | 64GB eMCP4x on systemboard MicroSD card, supports FAT32 file up to 256GB, exFAT file up to 1TB |
| Čitačka Kariet | Single Nano-SIM & MicroSD Card Slot |
| Reproduktory | 2 side speakers, optimized with Dolby Atmos |
| Kamera | Front 5.0MP / Rear 8.0MP |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 5000mAh (Min.) / 5100mAh (Typ.) |
| Max. výdrž na baterii | Standby time: 6 wks Online video playback time: 8.5 hr |
| Napájací Adaptér | 5V / 2.0A |
| DESIGN | |
| Displej | 10.3″ FHD (1920×1200) TDDI 330nits, Touch |
| Dotyková obrazovka | 10-point Multi-touch |
| Pero | Nie |
| Farba | Iron Grey |
| Materiál | Metal |
| Rozmery (ŠxHxV) | 244.2 x 153.3 x 8.15 mm (9.61 x 6.03 x 0.32 palcov) |
| Hmotnost | 460 g (1.01 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Android 9 (Pie) or later |
| KONEKTIVITA | |
| WLAN + Bluetooth | 11a/b/g/n/ac, 1×1 + BT5.0 |
| Standartné porty | 1x USB-C 2.0 (support data transfer, OTG, and Power Delivery) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Pogo pin connector (2-point) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Mail-in with 1-year Battery |















