Popis
Produkt: Lenovo Yoga AIO 9 32IRH8
Part Number: F0HJ0018CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i9-13900H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core up to 5.4GHz, E-core up to 4.1GHz, 24MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-6400 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable 32GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 SSD |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Reproduktory | 2Wx2 tweeter + 5Wx2 woofer, harman/kardon |
| Kamera | 5.0MP + IR |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Napájací Adaptér | 170W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 31.5″ UHD (3840×2160) IPS 495nits, 97% DCI-P3, 3-side Borderless, DisplayHDR™ 600 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Ultraslim Wireless Keyboard, Grey, Czech / Slovak |
| Myš | Ultraslim Wireless Mouse, Grey |
| Farba | Storm Grey |
| Rozmery (ŠxHxV) | 724.04 x 253.02 x 543.1 mm (28.5 x 9.96 x 21.38 inches) |
| Hmotnost | Around 8.5 kg (18.74 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | – |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x HDMI 2.1 TMDS 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, DisplayPort™ 1.4, up to 95W) 1x USB4 20Gbps (support data transfer, and DisplayPort™ 1.4) 2x USB 3.2 Gen 2 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x power connector |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in (5WS0T73724) |
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Výbava PC: webkamera
- Rozhraní: USB Type-C
- SSD Kapacita (GB): 1000
- Typ disku: ssd
- Rozlišení displeje: 3840x2160 (4K UHD)
- Model grafické karty: Intel Iris
- TDP: 45
- Frekvence procesoru (GHz): 2.6
- Počet jader: 14
- Výkon CPU dle PassMark: 29049
- Model procesoru: Intel Core i9-13900H
- Řada procesorů: Intel Core i9
- Operační systém: Windows 11 Home













