Popis
Produkt: Lenovo V55t Gen 2-13ACN
Part Number: 11RR0030CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 5 5600G (6C / 12T, 3.9 / 4.4GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Chipset | AMD PRO 565 chipset |
| Pameť | 1x 8GB UDIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 UDIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 1x 3.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 3.5″ HDD up to 2TB • M.2 SSD up to 1TB |
| Čitačka kariet | 3-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | 9.0mm DVD±RW |
| Reproduktory | 2Wx1 |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC222 codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Rozširiteľné sloty | One PCIe 3.0 x16 One PCIe 3.0 x1 Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Farba | Chassis: Black Bezel: Silver |
| Rozmery (ŠxHxV) | 145 x 272.3 x 340 mm (5.71 x 10.72 x 13.39 inches) |
| Hmotnost | Around 4.7 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | RTL8822CE 11ac, 2×2 + BT5.0 |
| Predné porty | 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microphone (3.5mm) |
| Zadné porty | 4x USB 2.0 1x VGA 1x HDMI-out 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Onsite (5WS0D80967) |
- Výkon CPU dle PassMark: 19930
- TDP: 65
- Počet jader: 6
- Frekvence procesoru (Mhz): 3900
- Řada procesorů: AMD Ryzen 5
- Model procesoru: AMD Ryzen 5 5600G
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Typ disku: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 256
- Druh optické mechaniky: DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW/RAM
- Rozhraní: 3.5mm jack
- Výbava PC: Integrovaný reproduktor
- Provedení počítače: tower
- Operační systém: Windows 11 Pro















