Popis
Produkt: Lenovo V50t Gen 2-13IOB
Part Number: 11QE004LCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-10700 (8C / 16T, 2.9 / 4.8GHz, 16MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Chipset | B560 |
| Pameť | 1x 16GB UDIMM DDR4-2933 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 UDIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR4-2933 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0×4 NVMe Opal |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 1x 3.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 3.5″ HDD up to 2TB • M.2 SSD up to 1TB |
| Čitačka Kariet | 3-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | 9.0mm DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec or ALC897Q codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Chassis: Black Bezel: Silver |
| Rozmery (ŠxHxV) | 145 x 278 x 340 mm (5.7 x 10.94 x 13.39 inches) |
| Hmotnost | Around 4.8 kg (10.6 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | RTL8822CE 11ac, 2×2 + BT5.0 |
| Predné porty | 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microphone (3.5mm) |
| Zadné porty | 4x USB 2.0 1x VGA 1x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 1x serial (9-pin) 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-in (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Onsite (5WS0D80967) |













