Popis
Produkt: Lenovo V35s
Part Number: 11HF003WCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 3 3250U (2C / 4T, 2.6 / 3.5GHz, 1MB L2 / 4MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-2400 |
| Paměťové sloty | 2x DDR4 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 32GB DDR4-2400 |
| Úložiště | 256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 1x 3.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 3.5″ HDD až 2TB • M.2 SSD až 512GB |
| Čtečka Karet | 7-in-1 Čtečka karet |
| Optická Mechanika | 9.0mm DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC222 codec |
| Napájení | 90W Adapter |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Calliope Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 2x M.2 sloty (1x pro WLAN, 1x pro SSD) |
| Barva | Černá |
| Podstavec | Bez podstace |
| Provedení | SFF (7.4L) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 100 x 291 x 270 mm (3.94 x 11.46 x 10.63 palců) |
| Hmotnost | 3.05 kg (6.72 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integorvaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Ne |
| Přední Porty | 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 2x USB 2.0 1x mikrofon (3.5mm) 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Volitelné přední porty (nakonfigurované) | 1x čtečka karet |
| Zadní porty | 1x VGA 4x USB 2.0 1x Ethernet (RJ-45) 1x HDMI 1.4 1x line-out (3.5mm) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | 1x seriový port |
| Kabel Monitoru | Bez kabelu monitoru |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Firmware TPM 2.0 integrovaný v chipsetu |
| Čtečka otisků prstů | Bez čtečky otisku prstů |
| Fyzický zámek | Kensington bezpečnostní slot Smyčka vysacího zámku Smart Cable Clip |
| Smart Cable Clip | Ne |
| Přepínač vniknutí do šasi | Bez Přepínače vniknutí do šasi |
| Ovladatelnost | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky onsite z 1 roku onsite (5WS0D80967) |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Silver RoHS compliant |
| Ostatní Certifikace | TÜV Low Noise certified |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |
- Kapacita pevného disku (v GB): 256
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Zdroj: 90w
- Provedení počítače: SFF (Small Form Factor)
- Výbava PC: Klávesnice + myš
- Počet USB 3.2 Gen 1: 2
- Počet USB 2.0: 6
- Rozhraní: lan
- Model grafické karty: AMD Radeon Vega Series
- Druh optické mechaniky: DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW
- SSD Kapacita: 256gb
- Otáčky HDD: ssd
- Typ disku: ssd
- Řada procesorů: AMD Ryzen 3
- Počet jader: 2
- Frekvence procesoru (Mhz): 2600
- TDP: 15
- Typ sestavy: kancelarsky
- Výkon CPU dle PassMark: 3897
- Frekvence paměti: 2400 MHz
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Obsazené/celkemsloty RAM: 1/2
- Typ paměti: DDR4 DIMM
- Model procesoru: AMD Ryzen 3 3250U



















