Popis
Produkt: Lenovo V35s-07ADA
Part Number: 11HF003UCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 5 3500U (4C / 8T, 2.1 / 3.7GHz, 2MB L2 / 4MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon Vega 8 Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-2400 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR4-2400 |
| Úložisko | 256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 1x 3.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 3.5″ HDD up to 2TB • M.2 SSD up to 512GB |
| Čitačka Kariet | 7-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | 9.0mm DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC222 codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 100 x 291 x 270 mm (3.94 x 11.46 x 10.63 inches) |
| Hmotnost | Around 3.05 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Nie |
| Predné porty | 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microphone (3.5mm) |
| Zadné porty | 4x USB 2.0 1x VGA 1x HDMI 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Onsite (5WS0D80967) |















