Popis
Produkt: ThinkStation P360 Ultra
Part number: 30G1002TCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-12600, 6C (6P + 0E) / 12T, P-core 3.3 / 4.8GHz, 18MB |
| Socket | 1x FCLGA1700 |
| Integrovaná Grafika | Intel UHD Graphics 770 |
| Dedikovaná Grafika | Ne |
| Chipset | Intel W680 Chipset |
| Paměť | 2x 8GB SO-DIMM DDR5-4000 Non-ECC |
| Paměťové sloty | 4x DDR5 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 128GB DDR5-3600 |
| M.2 SSD Disk | 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe Gen 4×4 Performance NVMe Opal |
| Podporovaná Úložiště | Až 1x 2.5″ HDD + 2x M.2 SSD • 2.5″ HDD až 1TB • M.2 SSD až 4TB každý |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC897-Q codec |
| Napájení | 170W 89% Napájecí Adaptér |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Traditional Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš |
| Rozšiřující sloty | 1x PCIe 4.0 x16 1x PCIe 3.0 x8 (x4 lanes) |
| M.2 Sloty | 2x M.2 PCIe Gen 4×4 slot (pro SSD) 1x M.2 slot (pro WLAN) |
| Prachový Filtr | Ne |
| Beznářaďové Šrouby Šasi | Ne |
| Montáž | Ne |
| Podstavec | Ne |
| Rozměry (ŠxHxV) | 87 x 223 x 202 mm (3.43 x 8.78 x 7.95 palců) |
| Hmotnost | 3.6 kg (7.94 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Integrovaný Ethernet | Intel I225-LM + I210-AT, 2x RJ-45, 2.5GbE + GbE |
| Volitelný Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Ne |
| Přední Porty | • 1x sluchátka mikrofon combo jack (3.5mm) • 1x USB 3.2 Gen 2 • 2x Thunderbolt 4 |
| Zadní porty | • 4x USB 3.2 Gen 2 • 1x Ethernet (GbE RJ-45) • 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45) • 3x DisplayPort 1.2 |
| Volitelné zadní porty | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot 3 x 7 mm |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| Ovladatelnost | |
| Řízení systému | Intel vPro Enterprise s Intel AMT 16 |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Barva | Černá |
| Zelená certifikace | • ENERGY STAR 8.0 • EPEAT Gold • RoHS compliant • TCO Certified 9.0 |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte www.thinkworkstations.com/isv-certifications/ |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H – splněno |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |
- Typ disku: ssd
- Zdroj: 170w
- Provedení počítače: SFF (Small Form Factor)
- Výbava PC: Klávesnice + myš
- Počet USB-C: 2
- Počet USB 3.2 Gen 2: 5
- Rozhraní: thunderbolt
- Model grafické karty: Intel UHD
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- SSD Kapacita: 512gb
- Frekvence paměti: 3600 MHz
- Výkon CPU dle PassMark: 21414
- Typ paměti: ddr5
- Obsazené/celkemsloty RAM: 2/4
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Model procesoru: Intel Core i5-12600
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Typ sestavy: profesionalni
- Frekvence procesoru (Mhz): 3300
- Počet jader: 6
- TDP: 65
- Operační systém: Windows 11 Pro
















