Popis
Produkt: ThinkStation P360 Tower
Part number: 30FM006JCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-12700K, 12C (8P + 4E) / 20T, P-core 3.6 / 5.0GHz, E-core 2.7 / 3.8GHz, 25MB |
| Socket | 1x FCLGA1700 |
| Integrovaná Grafika | Intel UHD Graphics 770 |
| Dedikovaná Grafika | NVIDIA RTX A2000 12GB |
| Chipset | Intel W680 |
| Paměť | 2x 8GB UDIMM DDR5-4400 Non-ECC |
| Paměťové sloty | 4x DDR5 UDIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 128GB DDR4-3600 |
| M.2 SSD RAID Controller | Onboard Intel RSTe PCIe |
| M.2 SSD Disk | 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe Gen 4×4 Performance NVMe Opal |
| HDD Controller | Onboard Intel RST SATA RAID |
| SATA/SAS mechanika | Ne |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x 3.5″ SATA HDD / 4x 2.5″ SATA HDD + 3x M.2 SSD (2x onboard, 1x M.2 PCIe adapter) • 3.5″ HDD až 4TB každý • 2.5″ HDD až 1TB každý • M.2 SSD PCIe adapter až 2TB každý • M.2 SSD Onboard až 4TB každý |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Napájení | 750W Platinum Fixed |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Traditional Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 1x PCIe 4.0 x16 1x PCIe 3.0 x16 (x4 lanes) 1x PCIe 3.0 x1 |
| M.2 Sloty | Až 3x M.2 SSD: • 2 přes onboard sloty M.2 PCIe Gen4 slot • 1 přes Single M.2 to PCIe adapter, PCIe Gen 3 • 1 M.2 slot pro WiFi |
| Šachty | 1x 3.5″ disková pozice (standardně) 2x 2.5″ disková pozice (volitelně) 1x 3.5″ disková pozice (volitelně) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 170 x 315.4 x 376 mm (6.7 x 12.4 x 14.8 palců) |
| Hmotnost | 9.4 kg (20.7 lbs, max. konfigurace) |
| KONEKTIVITA | |
| Integrovaný Ethernet | Intel I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| Volitelný Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Ne |
| Čtečka Karet | SD čtečka karet |
| Přední Porty | 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 1x USB-C 3.2 Gen 2 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) |
| Zadní porty | 4x USB 3.2 Gen 1 (1x podpora Smart Power On) 2x DisplayPort 1.4 1x HDMI 2.1 TDMS 1x serial (9-pin) 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno |
| Fyzický zámek | Cable lock Kensington Security Slot Smyčka zámku |
| Zámek krytu | Ne |
| Kabelový zámek | Ne |
| Přepínač vniknutí do šasi | Ne |
| Ovladatelnost | |
| Řízení systému | Intel vPro Enterprise s Intel AMT 16 |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 RoHS compliant Energy Gold Erp Lot 3 TCP Certified 9.0 |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte www.thinkworkstations.com/isv-certifications/ |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |














