Popis
Produkt: ThinkStation P360 Tiny
Part number: 30FA000KCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i9-12900T, 16C (8P + 8E) / 24T, P-core 1.4 / 4.8GHz, E-core 1.0 / 3.6GHz, 30MB |
| Socket | 1x FCLGA1700 |
| Integrovaná Grafika | Intel UHD Graphics 770 |
| Dedikovaná Grafika | NVIDIA T1000 8GB |
| Chipset | Intel Q670 Chipset |
| Paměť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 Non-ECC |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 64GB DDR5-4800 |
| M.2 SSD Disk | 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe Gen 4×4 Performance NVMe Opal |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x M.2 SSD, 2TB / kus |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256VB codec |
| Napájení | 230W 90% Napájecí Adaptér |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Traditional Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš |
| Rozšiřující sloty | 1x PCIe 4.0 x8, low-profile |
| M.2 Sloty | 2x M.2 PCIe Gen 4×4 slot (pro SSD) 1x M.2 slot (pro WLAN) |
| Prachový Filtr | Ne |
| Beznářaďové Šrouby Šasi | Ne |
| Montáž | Ne |
| Podstavec | Ne |
| Rozměry (ŠxHxV) | 37 x 182.9 x 179 mm (1.5 x 7.2 x 7.0 palců) |
| Hmotnost | 1.4 kg (3 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Integrovaný Ethernet | Intel I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| Volitelný Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Ne |
| Přední Porty | • 1x sluchátka mikrofon combo jack (3.5mm) • 2x USB 3.2 Gen 2 (1x Stále napájen a 5V@2.1A nabíjení) • 1x USB-C 3.2 Gen 2 |
| Zadní porty | • 2x USB 3.2 Gen 1 (1x podpora Chytrého zapnutí) • 1x HDMI 2.1 TMDS • 1x Ethernet (RJ-45) • 2x USB 3.2 Gen 2 • 1x DisplayPort |
| Volitelné zadní porty | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| Ovladatelnost | |
| Řízení systému | Intel vPro Enterprise s Intel AMT 16 |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Barva | Černá |
| Zelená certifikace | • ENERGY STAR 8.0 • EPEAT Gold • RoHS compliant • TCO Certified 9.0 • ErP Lot 3 |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte www.thinkworkstations.com/isv-certifications/ |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H – splněno |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |
- Frekvence paměti: 4800 MHz
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Zdroj: 230w
- Provedení počítače: USFF (Ultra Small Form Factor)
- Výbava PC: Klávesnice + myš
- Počet USB-C: 1
- Počet USB 3.2 Gen 2: 4
- Počet USB 3.2 Gen 1: 2
- Rozhraní: displayport
- Model grafické karty: NVIDIA T1000
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- SSD Kapacita: 1000gb
- Typ disku: ssd
- Typ paměti: ddr5
- Výkon CPU dle PassMark: 31425
- Obsazené/celkemsloty RAM: 1/2
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Model procesoru: Intel Core i9-12900T
- Řada procesorů: Intel Core i9
- Typ sestavy: profesionalni
- Frekvence procesoru (Mhz): 1400
- Počet jader: 16
- TDP: 35


















