Popis
Produkt: Lenovo ThinkStation P350 Tower
Part Number: 30E3004MCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-11700 (8C / 16T, 2.5 / 4.9GHz, 16MB) |
| Socket | 1x FCLGA1200 |
| Grafická Karta | Intel UHD Graphics 750 |
| Diskrétna grafika | NVIDIA RTX A4000 16GB |
| Chipset | Intel W580 |
| Pameť | 2x 8GB UDIMM DDR4-3200 non-ECC |
| Pameťové sloty | Four DDR4 UDIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 128GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe Opal |
| Podporované Úložisko | Up to 2x 3.5″ SATA HDD / 4x 2.5″ SATA HDD + 3x M.2 SSD • 3.5″ HDD up to 4TB each • 2.5″ HDD up to 1TB each • M.2 SSD up to 2TB each |
| Čitačka Kariet | SD Card Reader |
| Optická Mechanika | 9.0mm DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse |
| Rozšírujúce sloty | One PCIe 3.0 x16 (x4 lanes) One PCIe 4.0 x16 One PCIe 3.0 x1 |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 170 x 315.4 x 376 mm (6.7 x 12.4 x 14.8 inches) |
| Hmotnost | 9.4 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Intel I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| WLAN + Bluetooth | Nie |
| Predné porty | 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x USB-C 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 2 1x microphone (3.5mm) 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Zadné porty | 1x serial (9-pin) 2x DisplayPort 4x USB 3.2 Gen 1 (one supports Smart Power On) 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 1Y Premier Support from 3Y Onsite Windchill bundles (CPN) (5WS1B68726) |















