Popis
Produkt: Lenovo ThinkStation P3 Tiny
Part Number: 30H0005HCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i7-14700, 20C (8P + 12E) / 28T, Max Turbo up to 5.4GHz, P-core 2.1 / 5.3GHz, E-core 1.5 / 4.2GHz, 33MB |
| Socket | 1x FCLGA1700 |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| Diskretna Karta | 1x NVIDIA T400 4GB |
| Chipset | Intel Q670 Chipset |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB (2x 32GB DDR5 SO-DIMM) |
| Úložisko | 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD, up to 2TB each |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256VB codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Rozšírujúce sloty | One PCIe 4.0 x8, low-profile |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | Tiny only|179 x 182.9 x 37mm |
| Hmotnost | 1.4 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Intel I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| WLAN + Bluetooth | Nie |
| Predné porty | 1x USB 3.2 Gen 2 1x USB 3.2 Gen 2 (Always On and 5V@2.1A charging) 1x USB-C 3.2 Gen 2 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Zadné porty | 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort™ 1.4 2x USB 3.2 Gen 1 (one supports Smart Power On) 2x USB 3.2 Gen 2 1x Ethernet (RJ-45) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Model procesoru: Intel Core i7-14700
- Výkon CPU dle PassMark: 41564
- Počet jader: 20
- Frekvence procesoru (GHz): 2.1
- TDP: 65
- Model grafické karty: Intel UHD
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- Typ disku: ssd
- HDD Kapacita (GB): 512
- Rozhraní: USB Type-C
- Výbava PC: Klávesnice + myš













