Popis
Model: ThinkEdge SE50
PN: 11RJ0014CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-8665UE (4C / 8T, 1.7 / 4.4GHz, 8MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 620 |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 1x 16GB SO-DIMM DDR4-2400 |
| Paměťové sloty | 2x DDR4 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 32GB DDR4-2400 |
| Úložiště | 1x 512GB SSD 2.5″ SATA6Gb/s |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 1x 2.5″ HDD/SSD + 1x M.2 SSD • 2.5″ HDD až 1TB • 2.5″ SSD až 256GB • M.2 SSD až 1TB |
| Napájení | Ne |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Calliope Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Barva | Černá |
| Prachový Filtr | Ne |
| Montáž | 1x Držák na DIN lištu |
| Rozměry (ŠxHxV) | 179 x 182.9 x 72 mm (7.05 x 7.20 x 2.83 palců) |
| Hmotnost | cca 2.985 kg (6.58 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M (2x RJ45) + I350-T4 (4x RJ45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel 8265 11ac, 2×2 + BT4.2 |
| Přední Porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x sluchátka (3.5mm) 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x napájecí konektor |
| Volitelné přední porty (nakonfigurované) | Ne |
| Zadní porty | 2x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 1x HDMI 1x DisplayPort 2x seriový port (RS232) 2x Ethernet (RJ-45) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| ENVIRONMENTÁLNÍ | |
| Provozní Teploty | Okolní teplota 0°C až 50°C (32°F až 122°F) |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | Low Halogen RoHS compliant REACH TED (ECO-declaration) WEEE |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 10 IoT Enterprise, CZ / SK / EN |
- Typ paměti: DDR4 SODIMM
- Operační systém: Windows 10 IoT Enterprise
- Provedení počítače: SFF (Small Form Factor)
- Výbava PC: Bluetooth
- Počet USB 3.2 Gen 1: 2
- Počet USB 2.0: 2
- Rozhraní: RS-232
- Model grafické karty: Intel UHD
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- SSD Kapacita: 512gb
- Typ disku: ssd
- Frekvence paměti: 2400 MHz
- Obsazené/celkemsloty RAM: 1/2
- Výkon CPU dle PassMark: 5118
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Model procesoru: Intel Core i7-8665UE
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Typ sestavy: profesionalni
- Frekvence procesoru (Mhz): 1700
- Počet jader: 4
- TDP: 15















