Popis
Model: ThinkCentre neo 50a 24
PN: 12B80016CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-12500H, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.5 / 4.5GHz, E-core 1.8 / 3.3GHz, 18MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 1x 8GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 16GB DDR5-4800 |
| Úložiště | 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | Pro instalaci úložiště HDD je zapotřebí montážní sada. Sada je dodávány pouze s modely osazeny HDD. Až dva disky, 1x 2,5″“ HDD + 1x M.2 SSD • 2,5″“ HDD až 2 TB • M.2 SSD až 1 TB“ |
| Optická Mechanika | DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256 codec |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Kamera | 5.0MP + IR |
| Mikrofon | 2x |
| Napájení | 90W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 23.8″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare, 72% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | USB Calliope Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 2x M.2 sloty (1x pro WLAN, 1x pro SSD) |
| Barva | Černá |
| Podstavec | Váškově stavitelný stojan monitoru |
| Provedení | AIO (23.8″) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 541 x 220 x 380.44-480.44 mm (21.3 x 8.66 x 14.98-18.91 palců) |
| Hmotnost | cca 7.65 kg (16.9 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2×2 + BT5.1 |
| Přední Porty | Ne |
| Zadní porty | 1x HDMI-in 1.4 1x HDMI-out 2.1 TMDS 2x USB-C 3.2 Gen 2 1x USB-C 2.0 (Podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0) 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 2 (Podpora chytrého zapnutí) 1x Ethernet (RJ-45) 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Boční porty (levá strana) | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Volitelné porty vlevo (nakonfigurované) | Ne |
| Boční porty (pravá strana) | Ne |
| Volitelné porty vpravo (nakonfigurované) | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Firmware TPM 2.0 integrovaný v SoC |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ErP Lot 3 and Lot 7 RoHS / WEEE / REACH |
| Ostatní Certifikace | TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light TÜV Rheinland Low Noise |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ / SK / EN |
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Počet USB 2.0: 2
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Výbava PC: webkamera
- Rozhraní: USB 2.0
- Druh optické mechaniky: DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 256
- Typ disku: SSD NVMe
- Model grafické karty: Intel UHD
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Výkon CPU dle PassMark: 21646
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ panelu: ips
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Úhlopříčka displeje ("): 23,8"
- Model procesoru: Intel Core i5-12500H
- Frekvence procesoru (Mhz): 2500
- Počet jader: 12
- TDP: 45
- Počet USB 3.2: 4















