Popis
Produkt: ThinkCentre neo 30a 27
Part Number: 12CA001XCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1235U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics functions as UHD Graphics |
| Pameť | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Úložisko | 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Value NVMe Opal2 |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Kamera | 5.0MP |
| DESIGN | |
| Displej | 27″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare, 72% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Raven Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 474.15 x 207.52 x 613.1 mm (18.67 x 8.17 x 24.14 inches) |
| Hmotnost | Around 8.11kg (17.88 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Nie |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI-out 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Onsite (5WS0D81118) |
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Výbava PC: Wi-Fi
- Rozhraní: USB 3.2
- Kapacita pevného disku (v GB): 256
- Typ disku: ssd
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Úhlopříčka displeje ("): 27"
- Model grafické karty: Intel Iris
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 1300
- Počet jader: 10
- Výkon CPU dle PassMark: 13582
- Model procesoru: Intel Core i5-1235U
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Bez OS















