Popis
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-1235U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics Funkce jako UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Paměťové sloty | 2x DDR4 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 16GB DDR4-3200 |
| Úložiště | 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | Pro instalaci úložiště HDD jsou zapotřebí montážní sady. Sady se dodávají pouze s modely HDD. Až 2x disk, 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 2.5″ HDD až 1TB • M.2 SSD až 1TB |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256 codec |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Kamera | 5.0MP + IR |
| Mikrofon | 2x |
| Napájení | 90W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 23.8″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare, 72% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | USB Calliope Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 2x M.2 Slot (1x WLAN, 1x SSD) |
| Barva | Černá |
| Podstavec | Stojan s nastavitelnou výškou |
| Montáž | Ne |
| Provedení | AIO (23.8″) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 541 x 220 x 380.5-480.5 mm (21.3 x 8.66 x 14.98-18.92 palců) |
| Hmotnost | Cca 6.6 kg (14.6 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Zadní porty | 1x HDMI-out 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2 1x Ethernet (RJ-45) 1x napájecí konektor |
| Boční porty (levá strana) | Ne |
| Volitelné porty vlevo (nakonfigurované) | Ne |
| Boční porty (pravá strana) | Ne |
| Volitelné porty vpravo (nakonfigurované) | Ne |
| Kabel Monitoru | Bez kabelu monitoru |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ErP Lot 3 and Lot 7 RoHS / WEEE / REACH |
| Ostatní Certifikace | TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light TÜV Rheinland Low Noise |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ / SK / EN |
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Počet USB 2.0: 2
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Výbava PC: webkamera
- Rozhraní: USB 2.0
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 256
- Typ disku: ssd
- Model grafické karty: Intel UHD
- Řada procesorů: Intel Core i3
- Výkon CPU dle PassMark: 13634
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ panelu: ips
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Úhlopříčka displeje ("): 24"
- Model procesoru: Intel Core i5-1235U
- Frekvence procesoru (Mhz): 1300
- Počet jader: 10
- TDP: 15
- Počet USB 3.2: 2















