Popis
Model: ThinkCentre M90s Gen 3
PN: 11TX000QCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i9-12900, 16C (8P + 8E) / 24T, P-core 2.4 / 5.0GHz, E-core 1.8 / 3.8GHz, 30MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| Chipset | Intel Q670 Chipset |
| Paměť | 16GB UDIMM DDR5-4400 |
| Paměťové sloty | 4xDDR5 UDIMM sloty, dual-channel |
| Max. Paměť | Až 128GB DDR5 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal |
| Podporovaná Úložiště | Až 4 disky, 1x 2.5″/3.5″ HDD + 1x 2.5″ HDD + 2x M.2 SSD • 2.5″ HDD až 1TB • 3.5″ HDD až 2TB • M.2 SSD až 2TB každý |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC897Q-CG codec |
| Reproduktory | 1Wx1 |
| Napájení | 380W 92% |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Traditional Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Volitelná pozice | Volitelně 2.5″ pozice |
| Rozšiřující sloty | 1x PCIe 4.0 x16, low-profile, délka ? 155mm, výška ? 70mm 1x PCIe 4.0 x16 (x4 signal), low-profile, délka ? 155mm, výška ? 70mm 2x PCIe 3.0 x1, low-profile, délka ? 155mm, výška ? 70mm 3x M.2 slots (1x WLAN, 1x SSD) |
| Barva | Černá |
| Podstavec | Ne |
| Prachový Filtr | Ne |
| Provedení | SFF (8.2L) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 92.5 x 297.7 x 339.5 mm (3.6 x 11.7 x 13.4 palců) |
| Hmotnost | Cca 5.3 kg (11.7 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 11ax, 2×2 + BT5.1, vPro |
| Přední Porty | 1x USB-C 3.2 Gen 2 (podpora přenosu dat a 15W nabíjení) 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) |
| Zadní porty | 4x USB 3.2 Gen 1 1x HDMI 2.1 TMDS 2x DisplayPort 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno |
| Čtečka otisků prstů | Bez čtečky otisku prstů |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm Padlock Loop |
| Smart Cable Clip | Ne |
| E-Lock Šasi | Ne |
| Přepínač vniknutí do šasi | Ne |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | vPro Enterprise |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier On-Site |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H – splněno |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ / SK / EN |
| Dodávaný software | Ne |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Druh optické mechaniky: DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW
- Výbava PC: Bluetooth
- Zdroj: 380w
- Počet USB-C: 1
- Počet USB 3.2 Gen 2: 2
- Počet USB 3.2 Gen 1: 6
- Rozhraní: displayport
- SSD Kapacita: 512gb
- Typ disku: ssd
- Obsazené/celkemsloty RAM: 1/4
- Frekvence paměti: 4400 Mhz
- Typ paměti: ddr5
- Model grafické karty: Intel UHD
- TDP: 65
- Frekvence procesoru (Mhz): 2400
- Počet jader: 16
- Výkon CPU dle PassMark: 34565
- Model procesoru: Intel Core i9-12900
- Řada procesorů: Intel Core i9
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ sestavy: kancelarsky
- Provedení počítače: SFF (Small Form Factor)









