Popis
Model: ThinkCentre M90q Gen 3
PN: 11U5000MCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i9-12900, 16C (8P + 8E) / 24T, P-core 2.4 / 5.0GHz, E-core 1.8 / 3.8GHz, 30MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| Chipset | Intel Q670 Chipset |
| Paměť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 64GB DDR5-4800 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Value NVMe Opal |
| Podporovaná Úložiště | Až 3x disk, 1x 2.5″ HDD + 2x M.2 SSD • 2.5″ HDD až 1TB • M.2 SSD až 2TB každý |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256VB codec |
| Reproduktory | 2Wx1 |
| Napájení | 135W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Traditional Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 1x PCIe 4.0 x8, low-profile 2x M.2 PCIe Gen 4×4 slot (pro SSD) 1x M.2 slot (pro WLAN) |
| Barva | Černá |
| Podstavec | Ne |
| Klec adaptéru | Ne |
| Beznářaďové Šrouby Šasi | Beznářaďové Šrouby Šasi |
| Prachový Filtr | Ne |
| Montáž | VESA uchycení |
| Provedení | Tiny (1L) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 179 x 182.9 x 36.5 mm s gumovýma nožkama |
| Hmotnost | 1.25 kg (2.76 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.1 |
| Přední Porty | 1x USB 3.2 Gen 2 1x USB 3.2 Gen 2 (Stále napájený a 5V@2.1A nabíjení) 1x USB-C 3.2 Gen 2 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Zadní porty | 2x USB 3.2 Gen 1 (1x podpora Smart Power On) 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort 1.4 1x Ethernet (RJ-45) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | 1x serial + 1x DP 1.2 |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno |
| Čtečka otisků prstů | Bez čtečky otisku prstů |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | vPro Enterprise |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky premier onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Silver ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Ostatní Certifikace | TÜV Rheinland Ultra Low Noise |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ / SK / EN |
- Frekvence paměti: 4800 MHz
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Zdroj: 210w
- Provedení počítače: USFF (Ultra Small Form Factor)
- Výbava PC: Bluetooth
- Počet USB-C: 1
- Počet USB 3.2 Gen 2: 4
- Počet USB 3.2 Gen 1: 2
- Rozhraní: RS-232
- Model grafické karty: Intel UHD
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- SSD Kapacita: 512gb
- Typ disku: ssd
- Typ paměti: ddr5
- Výkon CPU dle PassMark: 35001
- Obsazené/celkemsloty RAM: 1/2
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Model procesoru: Intel Core i9-12900
- Řada procesorů: Intel Core i9
- Typ sestavy: kancelarsky
- Frekvence procesoru (Mhz): 2400
- Počet jader: 16
- TDP: 65











