Popis
Produkt: Lenovo ThinkCentre M90a
Part Number: 11CD006XCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i9-10900 (10C / 20T, 2.8 / 5.2GHz, 20MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Chipset | Intel Q470 Chipset |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR4-2933 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR4-2933 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0×4 NVMe Opal |
| Podporované Úložisko | Up to three drives, 2x 2.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 2.5″ HDD up to 2TB each • M.2 SSD up to 1TB • Optional Intel Optane Memory, M.2 |
| Čitačka Karet | 3-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233 codec |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Kamera | FHD 1080p RGBIR |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Napájací Adaptér | 170W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 23.8″ FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits 72% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 541 x 232.7 x 467.7 mm (21.3 x 9.2 x 18.4 inches) |
| Hmotnost | Around 8.58 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel 9560 11ac, 2×2 + BT5.0 |
| Standartné porty |
4x USB 3.2 Gen 1 (one supports Smart Power On) 2x USB 3.2 Gen 2 |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier Support upgrade from 3Y Onsite (5WS0V08537) |

















