Popis
Produkt: ThinkCentre M80q Tiny
Part Number: 11DN003YCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-10700T (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 16MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Chipset | Intel Q470 Chipset |
| Paměť | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-2933 |
| Paměťové sloty | 2x DDR4 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 64GB DDR4-2933 |
| Úložiště | 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0×4 NVMe Opal |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 2242/2280 SSD • 2.5″ HDD až 1TB • M.2 SSD až 2TB • Volitelně Intel Optane Memory, M.2 |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233VB codec |
| Reproduktory | 1.5Wx1 |
| Napájení | 65W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Traditional Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 2x M.2 sloty (1x pro WLAN, 1x pro SSD) |
| Barva | Černá |
| Podstavec | Ne |
| Klec adaptéru | Ne |
| Beznářaďové Šrouby Šasi | Beznářaďové Šrouby Šasi |
| Prachový Filtr | Ne |
| VESA uchycení | VESA uchycení |
| Provedení | Tiny (1L) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 179 x 183 x 34.5 / 37 mm s gumovýma nožkama (7.05 x 7.2 x 1.36 / 1.5 placů s gumovýma nožkama) |
| Hmotnost | 1.25 kg (2.76 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Ne |
| Přední Porty | 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x USB 3.2 Gen 2 (Stále napájený a rychlé nabíjení) 1x USB-C 3.2 Gen 1 |
| Volitelné přední porty (nakonfigurované) | Ne |
| Zadní porty | 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI 1x DisplayPort 1x Ethernet (RJ-45) 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno |
| Čtečka otisků prstů | Bez čtečky otisku prstů |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Kensington kabelový zámek | Ne |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Intel vPro, DASH |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Silver ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 RoHS compliant TCO Certified 8.0 |
| Ostatní Certifikace | Ne |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 10 Pro 64, CZ/SK/ENG |









