Popis
Model: ThinkCentre M75n IoT
PN: 11GW0009CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Athlon Silver 3050e (2C / 4T, 1.4 / 2.8GHz, 1MB L2 / 4MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Chipset | AMD SoC platform |
| Paměť | 4GB Soldered DDR4-2400 |
| Paměťové sloty | Paměť soldered na základní desce, bez slotu |
| Max. Paměť | 4GB soldered paměť, nelze upgradovat |
| Úložiště | 1x 256GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 1TB M.2 2280 SSD |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233 codec |
| Reproduktory | 1Wx1 |
| Napájení | 65W 88% Adapter |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Calliope Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 2x M.2 sloty (1x pro WLAN, 1x pro SSD) |
| Barva | Černá |
| Podstavec | Ne |
| Klec adaptéru | Ne |
| Prachový Filtr | Ne |
| Montáž | VESA Mount with Adapter Holder |
| Provedení | Nano (0.55L) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 179 x 88 x 34.5 mm (7.05 x 3.46 x 1.36 inches) |
| Hmotnost | Cca 0.72 kg (1.58 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | RTL8111FP-CG, 1x RJ45 |
| WLAN + Bluetooth | RTL8822CE 11ac, 2×2 + BT5.0 |
| Přední Porty | 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 2 1x USB-C 3.2 Gen 2 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 2x serial (RS-232) |
| Zadní porty | 1x USB 3.2 Gen 2 1x USB-C 3.2 Gen 2 (podpora funkce zobrazení a napájení [20V and >45W]) 1x DisplayPort 1x Ethernet (RJ-45) |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno |
| Čtečka otisků prstů | Bez čtečky otisku prstů |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm |
| Kensington kabelový zámek | Ne |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | DASH |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Silver ErP Lot 3 TCO Certified 8.0 RoHS compliant REACH WEEE |
| Ostatní Certifikace | TÜV Rheinland Ultra Low Noise |
| Mil-Spec Testy | Ne |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 10 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |









