Popis
Produkt: Lenovo ThinkCentre M70t Gen 3
Part Number: 11T60017CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-12400, 6C (6P + 0E) / 12T, P-core 2.5 / 4.4GHz, 18MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| Chipset | Intel Q670 Chipset |
| Pameť | 1x 8GB UDIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Four DDR4 DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 128GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Value NVMe Opal |
| Podporované Úložisko | Up to three drives, 1x 2.5″/3.5″ HDD + 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 2.5″ HDD up to 1TB each • 3.5″ HDD up to 2TB • M.2 SSD up to 2TB |
| Čitačka kariet | 3-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | DVD±RW |
| Reproduktory | 2Wx1 |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC897Q-CG codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Rozširiteľné sloty | Two PCIe 3.0 x1, full-height, length ? 185mm, height ? 110mm One PCIe 4.0 x16, full-height, length ? 209mm, height ? 117.5mm Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 145 x 296 x 346 mm (5.7 x 11.7 x 13.6 inches) |
| Hmotnost | 5.9 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel 9560 11ac, 2×2 + BT5.0 |
| Predné porty | 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 1x USB-C 3.2 Gen 1 (15W charging) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microphone (3.5mm) |
| Zadné porty | 4x USB 2.0 1x HDMI 2.1 TMDS 2x DisplayPort 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Provedení počítače: tower
- Výbava PC: Integrovaný reproduktor
- Rozhraní: USB Type-C
- Druh optické mechaniky: DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW/RAM
- Kapacita pevného disku (v GB): 256
- Typ disku: ssd
- Model procesoru: Intel Core i5-12400
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Frekvence procesoru (Mhz): 2500
- Počet jader: 6
- TDP: 65
- Výkon CPU dle PassMark: 19521















