Popis
Model: ThinkCentre M70t Gen 3
PN: 11T6000CCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-12700, 12C (8P + 4E) / 20T, P-core 2.1 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 25MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| Chipset | Intel Q670 Chipset |
| Paměť | 16GB UDIMM DDR4-3200 |
| Paměťové sloty | 4x DDR4 DIMM slot, dual-channel |
| Max. Paměť | Až 128GB DDR4 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Value NVMe Opal |
| Podporovaná Úložiště | Až 3x disk, 1x 2.5″/3.5″ HDD + 1x 2.5″ HDD + 2x M.2 SSD • 2.5″ HDD až 1TB • 3.5″ HDD až 2TB • M.2 SSD až 2TB každý |
| Čtečka Karet | 3-v-1 Čtečka Karet |
| Optická Mechanika | DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC897Q-CG codec |
| Reproduktory | 2Wx1 |
| Napájení | 260W 90% |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Traditional Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Volitelná pozice | Ne |
| Rozšiřující sloty | 1x PCIe 4.0 x16, plná výška, délka ? 209mm, výška ? 117.5mm 1x PCIe 3.0 x1, plná výška, délka ? 185mm, výška ? 110mm 2x M.2 sloty (1x WLAN, 1x SSD) |
| Barva | Černá |
| Podstavec | Bez podstace |
| Prachový Filtr | Ne |
| Provedení | Tower (13.6L) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 145 x 296 x 346 mm (5.7 x 11.7 x 13.6 palců) |
| Hmotnost | Cca 5.9 kg (13.0 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2×2 + BT5.1 |
| Přední Porty | 1x USB-C 3.2 Gen 1 (nabíjení 15W) 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) |
| Volitelné přední porty (nakonfigurované) | 1x čtečka karet |
| Zadní porty | 4x USB 2.0 1x HDMI 2.1 TMDS 2x DisplayPort 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | 1x paralelní |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno |
| Čtečka otisků prstů | Bez čtečky otisku prstů |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm Padlock Loop |
| Smart Cable Clip | Ne |
| E-Lock Šasi | Ne |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant ENERGY STAR 8.0 EPEAT Silver |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H – splněno |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/ SK / EN |
| Dodávaný software | Ne |
- SSD Kapacita: 512gb
- Zdroj: 260w
- Provedení počítače: tower
- Výbava PC: Bluetooth
- Počet USB-C: 1
- Počet USB 3.2 Gen 2: 2
- Počet USB 3.2 Gen 1: 2
- Počet USB 2.0: 4
- Rozhraní: USB Type-C
- Model grafické karty: Intel UHD
- Druh optické mechaniky: DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW
- Otáčky HDD: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 31366
- Typ disku: ssd
- Frekvence paměti: 3200 MHz
- Typ paměti: DDR4 DIMM
- Obsazené/celkemsloty RAM: 1/4
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Model procesoru: Intel Core i7-12700
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Typ sestavy: kancelarsky
- Frekvence procesoru (Mhz): 2100
- Počet jader: 12
- TDP: 65
- Operační systém: Windows 11 Pro















