Popis
Produkt: Lenovo ThinkCentre M70s Gen4
Part Number: 12DT0039CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-13400, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 4.6GHz, E-core 1.8 / 3.3GHz, 20MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| Chipset | Intel Q670 Chipset |
| Pameť | 1x 8GB UDIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Four DDR4 DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 128GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Value NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | Up to three drives, 1x 2.5″/3.5″ HDD + 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 2.5″ HDD up to 1TB each • 3.5″ HDD up to 2TB • M.2 SSD up to 2TB |
| Čitačka kariet | 3-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | DVD±RW |
| Reproduktory | 1Wx1 |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC897Q-CG codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Rozširiteľné sloty | One PCIe 4.0 x16, low-profile, length ? 155mm, height ? 70mm Two PCIe 3.0 x1, low-profile, length ? 155mm, height ? 70mm Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 92.5 x 297.7 x 339.5 mm (3.6 x 11.7 x 13.4 inches) |
| Hmotnost | Around 5.3 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2×2 + BT5.1, vPro |
| Predné porty | 1x USB-C 3.2 Gen 1 (15W charging) 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microphone (3.5mm) |
| Zadné porty | 4x USB 2.0 1x HDMI 2.1 TMDS 2x DisplayPort™ 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | – |
- Provedení počítače: SFF (Small Form Factor)
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Model procesoru: Intel Core i5-13400
- Výkon CPU dle PassMark: 23143
- Počet jader: 4
- Frekvence procesoru (GHz): 3.3
- TDP: 60
- Velikost paměti RAM (GB): 8
- Typ disku: ssd
- HDD Kapacita (GB): 512
- Výbava PC: Integrovaný reproduktor
- Druh optické mechaniky: DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW/RAM















