Popis
Produkt: Lenovo ThinkCentre M70q Gen 2
Part Number: 11MY00B5CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-10400T (6C / 12T, 2.0 / 3.6GHz, 12MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Chipset | Intel B560 chipset |
| Pameť | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-2666 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR4-2933 |
| Úložisko | 256GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 2.5″ HDD up to 1TB • M.2 SSD up to 2TB |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233VB codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 179 x 182.9 x 36.5 mm with rubber feet (7.05 x 7.2 x 1.44 inches with rubber feet) |
| Hmotnost | Around 1.25 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel 9560 11ac, 2×2 + BT5.1 |
| Predné porty | 1x USB 3.2 Gen 2 (Always On and fast charge) 1x USB-C 3.2 Gen 1 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Zadné porty | 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI 1x DisplayPort 1x Ethernet (RJ-45) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
- Kapacita pevného disku (v GB): 256
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Provedení počítače: USFF (Ultra Small Form Factor)
- Výbava PC: Bluetooth
- Rozhraní: USB Type-C
- Model grafické karty: Intel UHD
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Typ disku: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 9974
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Model procesoru: Intel Core i5-10400T
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Frekvence procesoru (Mhz): 2000
- Počet jader: 6
- TDP: 35

















