Popis
Produkt: ThinkCentre M60e Tiny
Part Number: 11LV005JCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-1035G1 (4C / 8T, 1.0 / 3.6GHz, 6MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Chipset |
| Paměť | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-2666 |
| Paměťové sloty | 2x DDR4 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 32GB DDR4-2666 |
| Úložiště | 256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0×2 NVMe Opal |
| Podporovaná Úložiště | až 2x disk, 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 2.5″ HDD až 1TB • M.2 SSD až 512GB |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Reproduktory | Interní |
| Napájení | 65W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Traditional Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 2x M.2 sloty (1x pro WLAN, 1x pro SSD) |
| Barva | Černá |
| Podstavec | Ne |
| Klec adaptéru | Ne |
| Beznářaďové Šrouby Šasi | Beznářaďové Šrouby Šasi |
| Prachový Filtr | Ne |
| Montáž | Ne |
| Provedení | Tiny (1L) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 179 x 182.9 x 36.5 mm s gumovýma nožičkama (7.05 x 7.2 x 1.44 palců s gumovýma nožičkama) |
| Hmotnost | 1.25 kg (2.76 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Přední Porty | 1x USB 3.2 Gen 2 1x USB-C 3.2 Gen 1 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Zadní porty | 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1 1x HDMI 1x DisplayPort 1x Ethernet (RJ-45) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka otisků prstů | Bez čtečky otisku prstů |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Kensington kabelový zámek | Ne |
| Přepínač vniknutí do šasi | Ne |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro CZ/SK/EN |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | RoHS compliant |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810G military testy – splněno |
- Frekvence paměti: 2666 MHz
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Výbava PC: Bluetooth
- Zdroj: 65w
- Počet USB-C: 1
- Počet USB 3.2 Gen 2: 1
- Počet USB 3.2 Gen 1: 3
- Počet USB 2.0: 2
- Rozhraní: displayport
- SSD Kapacita: 256gb
- Typ disku: ssd
- Obsazené/celkemsloty RAM: 1/2
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Typ paměti: DDR4 SODIMM
- Model grafické karty: Intel UHD
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 1000
- Počet jader: 4
- Výkon CPU dle PassMark: 7482
- Model procesoru: Intel Core i5-1035G1
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ sestavy: kancelarsky
- Provedení počítače: USFF (Ultra Small Form Factor)













