Popis
Produkt: Lenovo IdeaCentre Gaming 5 17IAB7
Part Number: 90T100DSMK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-12400F, 6C (6P + 0E) / 12T, P-core 2.5 / 4.4GHz, 18MB |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce RTX 3050 8GB GDDR6 |
| Chipset | Intel B660 |
| Pameť | 2x 8GB UDIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 UDIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to three drives, 2x 3.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 3.5″ HDD up to 2TB • M.2 SSD up to 1TB |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | Nie |
| Myš | Nie |
| Farba | Raven Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 170 x 304 x 376 mm (6.69 x 11.97 x 14.8 inches) |
| Hmotnost | 8.4 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ax, 2×2 + BT5.1 |
| Predné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 2 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer and 5V@3A charging) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Zadné porty | 4x USB 2.0 1x VGA 1x HDMI 2.0b 1x Ethernet (RJ-45) 1x headphone (3.5mm) 1x power connector |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
- Operační systém: Windows 11 Home
- Provedení počítače: tower
- Výbava PC: Bluetooth
- Rozhraní: USB Type-C
- Model grafické karty: NVIDIA RTX 3050
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Kapacita pevného disku (v GB): 1 000
- Typ disku: ssd
- Model procesoru: Intel Core i5-12400F
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Řada procesorů: Intel Core i5
- TDP: 65
- Frekvence procesoru (Mhz): 2500
- Počet jader: 6
- Výkon CPU dle PassMark: 19772

















