Popis
Produkt: Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7
Part Number: F0GH01B4CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Celeron 7305, 5C (1P + 4E) / 6T, P-core 1.1GHz, E-core 0.9GHz, 8MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 2x 4GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 16GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 2.5″ HDD up to 1TB • M.2 SSD up to 1TB |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256 codec |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Kamera | HD 720p |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Napájací Adaptér | 90W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 23.8″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 541.2 x 185.34 x 433.96 mm (21.3 x 7.29 x 17.08 inches) |
| Hmotnost | 7.03 kg (15.49 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ac 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | – |
- Operační systém: Windows 11 Home
- Řada procesorů: Intel Celeron
- Model procesoru: Intel Celeron 7305
- Výkon CPU dle PassMark: 2470
- Počet jader: 8
- Frekvence procesoru (GHz): 1.1
- TDP: 15
- Model grafické karty: Intel UHD
- Typ panelu: ips
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Typ disku: ssd
- Rozhraní: USB 3.2
- Výbava PC: Integrovaný reproduktor
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky











