Popis
Produkt: Lenovo IdeaCentre AIO 3 24ADA6
Part Number: F0FX008MCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 3 3250U (2C / 4T, 2.6 / 3.5GHz, 1MB L2 / 4MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 2x 4GB SO-DIMM DDR4-2400 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 16GB DDR4-2400 |
| Úložisko | 256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 2.5″ HDD up to 1TB • M.2 SSD up to 512GB |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233 codec |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Kamera | HD 720p |
| Mikrofon | Mono |
| Napájací Adaptér | 65W 89% Adapter black |
| DESIGN | |
| Displej | 23.8″ FHD (1920×1080) IPS 250nits |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 541 x 185.34 x 433.56 (21.3 x 7.3 x 17.07 inches) |
| Hmotnost | 6.81 kg (15.01 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ac, 2×2 + BT5.0 |
| Standartné porty | 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1 1x HDMI 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |













