Popis
Produkt: Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14IAP7
Part Number: 82SV0041CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1240P, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 1.7 / 4.4GHz, E-core 1.2 / 3.3GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered LPDDR5-4800 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 8GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 512GB M.2 2242 SSD or 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2 |
| Kamera | FHD 1080p RGB + IR Hybrid |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 61Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 11.42 hr |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (2-pin, Wall-mount) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ 2.8K (2880×1800) IPS Anti-glare, 400nits, 100% sRGB, Low Blue Light, TÜV Eyesafe, Dolby Vision |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Storm Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 312.4 x 221.4 x 14.6 mm (12.29 x 8.72 x 0.57 inches) |
| Hmotnost | 1.37 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E 11ax, 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x USB-C 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 4 (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4a) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 2Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in (5WS0T73704), CO2 Offset 1 ton (5WS1H38504) |
- Typ disku: ssd
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Výbava: Web kamera
- Rozhraní: USB Type-C
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Rozlišení displeje: 2880x1800
- Úhlopříčka displeje ("): 14"
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- TDP: 28
- Frekvence procesoru (Mhz): 1700
- Počet jader: 12
- Výkon CPU dle PassMark: 17343
- Model procesoru: Intel Core i5-1240P
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Windows 11 Home















