Popis
Produkt: Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14IHU5
Part Number: 82NC00DRCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-11300H (4C / 8T, 3.1 / 4.4GHz, 8MB) |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce MX450 2GB GDDR6 |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos, Harman Speakers |
| Kamera | IR & 720p + ToF Sensor |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 61Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2014: 18 hr MobileMark 2018: 13 hr |
| Napájací Adaptér | 95W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ 2.8K (2880×1800) IPS 400nits Anti-glare, 90Hz, 100% sRGB, Dolby Vision |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Light Silver |
| Materiál | Aluminium (Top), Glass (Display Cover), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 312.4 x 221.4 x 14.6-16.9 mm (12.29 x 8.72 x 0.57-0.67 inches) |
| Hmotnost | 1.3 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | 11ax, 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 2Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in (5WS0T73704) |
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Výbava: Podsvícená klávesnice
- USB počet: 3
- Rozhraní: thunderbolt
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 10994
- Počet jader: 4
- Model procesoru: Intel Core i5-11300H
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Windows 11 Home
- Povrchová úprava displeje: matny
- Rozlišení displeje: 2880x1800
- Úhlopříčka displeje ("): 14"
- Typ zařízení: notebook
- Frekvence procesoru (Mhz): 3100
- TDP: 35















