Popis
Produkt: Lenovo V17 G3 IAP
Part Number: 82U10022CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1255U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 4.7GHz, E-core 1.2 / 3.5GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics functions as UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 16GB (8GB soldered + 8GB SO-DIMM) DDR4-3200 offering |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Model with 45Wh battery: one drive, 1x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 512GB |
| Čitačka Kariet | 4-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio |
| Kamera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 45Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: up to 4.2 hr |
| Napájací Adaptér | 65W Round Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 17.3″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 72% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Non-backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Iron Grey |
| Materiál | PC + ABS (Top), PC + ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 399 x 274 x 19.9 mm (15.71 x 10.79 x 0.78 inches) |
| Hmotnost | Starting at 2.2 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Nie |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6 11ax, 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.2) 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 1x HDMI, up to 2.5K/60Hz 1x Card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | – |
- Úhlopříčka displeje ("): 17,3"
- Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
- Výbava: Web kamera
- Rozhraní: USB Type-C
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Formát obrazovky: 16:9
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 1700
- Počet jader: 10
- Výkon CPU dle PassMark: 13826
- Model procesoru: Intel Core i7-1255U
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Operační systém: Bez OS
- Typ zařízení: notebook
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky

















