Popis
Produkt: Lenovo V15 IGL
Part Number: 82C3002SCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Pentium Silver N5030 (4C / 4T, 1.1 / 3.1GHz, 4MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 605 |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 4GB Soldered DDR4-2400 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots |
| Max. Pameť | 4GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0×2 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 2.5″ HDD up to 1TB • M.2 2242 SSD up to 512GB • M.2 2280 SSD up to 512GB |
| Čitačka Kariet | 4-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Reproduktory | Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 0.3MP |
| Mikrofon | Mono |
| Bateria | Integrated 35Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2014: 6 hr (35Wh) |
| Napájací Adaptér | 45W Round Tip (2-pin, Wall-mount) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6″ FHD (1920×1080) TN 220nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Non-backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Iron Grey |
| Materiál | PC + ABS (Top), PC + ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 362.2 x 251.5 x 19.9 mm (14.26 x 9.9 x 0.78 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.85 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | 11ac, 2×2 + BT5.0 |
| Standartné porty | 1x USB 2.0 2x USB 3.1 Gen 1 1x HDMI 1.4b 1x Card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |















