Popis
Model: Lenovo V15 G3 IAP
PN: 82TT003VCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i3-1215U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 4GB Soldered DDR4-3200 + 4GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Paměťové sloty | 1x soldered na základní desce, 1x DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 12GB (4GB soldered + 8GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložiště | 256GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe + Prázdná pozice pro HDD |
| Podporovaná Úložiště | Modely s 38Wh baterií: až 2x disk, 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 2.5″ HDD až 1TB • M.2 2242 SSD až 512GB |
| Slot pro Úložiště | Modely s 38Wh baterií: 1x 2.5″ slot + 1x M.2 slot • 1x 2.5″ slot, podpora 2.5″ SATA HDD • 1x M.2 2280 PCIe Gen 4×4 slot, podpora M.2 2242/2280 SSD |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 1.5W x2, Dolby Audio |
| Kamera | HD 720p s Krytkou Kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 38Wh |
| Max. výdrž na baterii | Modely s 38Wh baterií: MobileMark 2018: až 5.3h Video lokální (1080p) přehrávání@150nitů: až 6.85h |
| Napájecí Adaptér | 65W Round Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6″ FHD (1920×1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Nepodsvícena, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Povrchová úprava | Textura |
| Materiál | PC + ABS (kryt), PC + ABS (tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 359 x 236 x 19.9 mm (14.13 x 9.29 x 0.78 palců) |
| Hmotnost | Od 1.7 kg (3.74 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Ne |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ac, 2×2 + BT5.0 |
| Standardní porty | 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C 3.2 Gen 1 (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.2) 1x HDMI, up to 2.5K/60Hz 1x Ethernet (RJ-45) 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Napájecí konektor |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Firmware TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Záslepka kamery |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 2 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Silver ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 RoHS compliant |
| Ostatní Certifikace | TÜV Rheinland Low Blue Light (Softwarové řešení) |
- Počet USB 2.0: 1
- Typ disku: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 256
- Otáčky HDD: ssd
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Rozhraní: lan
- USB počet: 3
- Počet USB 3.1 Type-C: 1
- Výkon CPU dle PassMark: 11233
- Počet USB 3.2: 1
- Výbava: Numerická klávesnice
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie:
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Frekvence procesoru (Mhz): 1200
- TDP: 15
- Úhlopříčka displeje ("): 15,6"
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: tn
- Povrchová úprava displeje: matny
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Operační systém: Bez OS
- Řada procesorů: Intel Core i3
- Model procesoru: Intel Core i3-1215U
- Počet jader: 6
- Záruka: Základní záruka











