Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad Z16 Gen 1
Part Number: 21D40014CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO 6850H (8C / 16T, 3.2 / 4.7GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon 680M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 32GB Soldered LPDDR5-6400 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 32GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | SD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | IR & FHD 1080p Hybrid with E-camera Shutter |
| Mikrofon | 2x, 360° |
| Bateria | Integrated 72Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 135W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WUXGA (1920×1200) Low Power IPS 400nits AR (anti-reflection) / AS (anti-smudge), Touch |
| Dotyková obrazovka | On-cell, 10-point Multi-touch |
| Pero | Pen Upgradable |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Arctic Grey (Top), Black (Bottom |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 354.4 x 237.4 x 15.8 mm (13.95 x 9.35 x 0.62 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.94 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Qualcomm NFA725A Wi-Fi 6E, 11ax, 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) 2x USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) 1x SD card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier Support Upgrade from 3Y Courier/Carry-in (5WS0T36160) |
- Výbava: stylus
- Rozhraní: USB Type-C
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 1 000
- Typ disku: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 23269
- Velikost paměti RAM: 32 GB
- Počet jader: 8
- Model procesoru: AMD Ryzen 7 PRO 6850H
- Řada procesorů: AMD Ryzen 7
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Úhlopříčka displeje ("): 16"
- Typ zařízení: notebook
- TDP: 45
- Frekvence procesoru (Mhz): 3200
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg

















