Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1
Part Number: 21QA002DCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ Ultra 5 228V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Arc™ Graphics 130V |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 32GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | No card reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Cirrus Logic CS42L43 |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | FHD 1080p + IR Discrete with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 55Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim GaN (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) OLED 400nits Anti-glare, 100% DCI-P3, 60Hz, DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 311.8 x 212.3 x 6.7 – 17.18 mm |
| Hmotnost | Starting at 1.21 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | – |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| Standartné porty | 2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier Support Upgrade from 3Y Courier/Carry-in, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Generation Carbon Offset Projects) |
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: Intel Core Ultra 5
- Model procesoru: Intel Core Ultra 5 226V
- Výkon CPU dle PassMark: 18409
- Počet jader: 12
- Frekvence procesoru (GHz): 1.7
- TDP: 28
- Model grafické karty: Intel Arc
- Velikost paměti RAM (GB): 32
- Typ panelu: oled
- Úhlopříčka displeje ("): 14
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Formát obrazovky: 16:10
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ disku: ssd
- HDD Kapacita (GB): 512
- Rozhraní: hdmi
- Výbava: Web kamera
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg













