Popis
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 3 (8C, 4x Kryo Prime + 4x Kryo Gold @3.0GHz) |
| Grafická Karta | Integrated Qualcomm Adreno 690 GPU |
| Chipset | Qualcomm SoC Platform |
| Paměť | 32GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| Paměťové sloty | Paměť připájená na základní desku, žádné sloty, podpora dvou kanálů |
| Max. Paměť | 32GB soldered paměť, nelze rozšířit |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 1TB M.2 2242 SSD |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Qualcomm WCD9385 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 5.0MP + IR s krytkou kamery |
| Mikrofon | 3x |
| Baterie | Integrovaná 49.5Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3″ WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hořčík-Hliník (kryt), GFRP (tělo) |
| Péro | Ne |
| Rozměry (ŠxHxV) | 298.7 x 206.4 x 13.4 mm |
| Hmotnost | od 1.06 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64 (na ARM), CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Qualcomm Wi-Fi 6E WCN6855, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | Qualcomm Snapdragon X55 5G Modem-RF System, Sub-6 GHz, s eSIM |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | • 2x USB-C 3.2 Gen2 (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) • 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty | 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ne |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl Dotyku, Match-on-Chip, Integrovaná v tlačítku napájení |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | Krytka kamery |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky On-site |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT™ Gold Registered ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Ostatní certifikace | Eyesafe Certified |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military test – splněno |
- Povrchová úprava displeje: matny
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Výbava: Web kamera
- Počet USB 3.2 Type-C: 2
- Rozhraní: 3.5mm jack
- SSD Kapacita (GB): 1000
- Typ disku: ssd
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Úhlopříčka displeje ("): 13.3
- Typ panelu: ips
- Velikost paměti RAM (GB): 32
- TDP: 0
- Model procesoru: Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 3
- Řada procesorů: Qualcomm Snapdragon
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ zařízení: ultrabook
- Záruka: On-Site















