Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 3
Part Number: 21AW004KCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1235U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe x4 NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 52.8Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits AR (anti-reflection) / AS (anti-smudge), Touch |
| Dotyková obrazovka | 10-point Multi-touch |
| Pero | Lenovo Integrated Pen |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Thunder Black |
| Materiál | CF Hybrid (Top), CF Hybrid (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 305 x 214.15 x 15.9 mm (12.0 x 8.43 x 0.63 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.19 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 DG Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 2.0) 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | CO2 Offset 1 ton (5WS0Z74929), 1Y Premier WHB (CPN) (5WS1B38516), 3Y Onsite from 3Y Depot WHB (CPN) (5WS1G97743) |
- Počet jader: 10
- Výbava: Web kamera
- Rozhraní: thunderbolt
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 13634
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Model procesoru: Intel Core i5-1235U
- TDP: 15
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Úhlopříčka displeje ("): 13,3"
- Typ zařízení: notebook
- Frekvence procesoru (Mhz): 1300
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg















