Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad X13 Gen 4 (Intel)
Part Number: 21EX002TCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-1335U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-4800 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Kamera | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, 360° |
| Bateria | Integrated 54.7Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3″ WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Deep Black |
| Materiál | Carbon Fiber Hybrid (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 301.7 x 214.8 x 15.95 mm (11.88 x 8.46 x 0.63 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.09 kg (2.41 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 2.0) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | CO2 Offset 0.5 ton (5WS0Z74930), 3Y Premier TP Main HB (CPN) (5WS1B00998) |
- Formát obrazovky: 16:10
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Výbava: Web kamera
- Rozhraní: thunderbolt
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Povrchová úprava displeje: matny
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Úhlopříčka displeje ("): 13,3"
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- TDP: 28
- Frekvence procesoru (Mhz): 2100
- Počet jader: 10
- Výkon CPU dle PassMark: 17516
- Model procesoru: Intel Core i5-1335U
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ zařízení: notebook













