Popis
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-1335U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.6GHz, E-core 0.9 / 3.4GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 16GB Soldered LPDDR5-4800 |
| Paměťové sloty | Paměť připájená na základní desku, žádné sloty, podpora dvou kanálů |
| Max. Paměť | 16GB soldered paměť, nelze rozšířit |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | FHD 1080p s krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 54.7Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 11.8 hr JEITA 2.0: 19.8 hr |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | Carbon Fiber Hybrid (kryt), Hliník (tělo) |
| Péro | Ne |
| Rozměry (ŠxHxV) | 301.7 x 214.8 x 15.95 mm (11.88 x 8.46 x 0.63 palců) |
| Hmotnost | od 1.09 kg (2.41 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na LTE |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | • 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 2.0) • 1x USB 3.2 Gen 1 • 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) • 1x HDMI, až 4K/60Hz • 1x USB 3.2 Gen 1 (Stále napájený) |
| Volitelné Porty | • 1x Smart card reader • 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl Dotyku, Match-on-Chip, Integrovaná v tlačítku napájení |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | Záslepka kamery Mirametrix Glance |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier On-site |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT™ Gold Registered ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 6/26 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Ostatní certifikace | Intel Evo™ Platform |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military test – prošlo |
- Povrchová úprava displeje: matny
- Záruka: On-Site
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Výbava: Web kamera
- Počet USB 3.2 Type-C: 2
- Počet USB 3.2: 2
- USB počet: 4
- Rozhraní: thunderbolt
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Formát obrazovky: 16:10
- Typ zařízení: ultrabook
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Model procesoru: Intel Core i5-1335U
- Výkon CPU dle PassMark: 16553
- Počet jader: 10
- Frekvence procesoru (Mhz): 1300
- TDP: 15
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Typ panelu: ips
- Úhlopříčka displeje ("): 13.3
- Rozlišení displeje: 1920x1200















