Popis
Produkt: ThinkPad X13 Gen3
Part Number: 21BN002PCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1235U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 8GB Soldered LPDDR5-4800 |
| Paměťové sloty | Paměť připájená na základní desku, žádné sloty, podpora dvou kanálů |
| Max. Paměť | 8GB soldered paměť, nelze rozšířit |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal2 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 1080p + IR s krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 54.7Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 11.8 hr JEITA 2.0: 19.8 hr |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | PPS (kryt), Hliník (tělo) |
| Péro | Ne |
| Rozměry (ŠxHxV) | 305.8 x 217.56 x 18.10 mm (12.04 x 8.57 x 0.71 inches) |
| Hmotnost | od 1.29 kg (2.85 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.2 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na LTE |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | • 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) • 1x USB 3.2 Gen 1 • 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) • 1x HDMI, až 4K/60Hz • 1x USB 3.2 Gen 1 (Stále napájený) |
| Volitelné Porty | • 1x Smart card reader • 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl Dotyku, Match-on-Chip |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | IR kamera pro Windows Hello Záslepka kamery Mirametrix Glance |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Onsite upgrade z 3 roky v servise (5WS0E97271) + 1 rok Premier Onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military test – prošlo |
- Záruka: On-Site
- Výkon CPU dle PassMark: 13634
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Typ Baterie: Li-Pol
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Výbava: Web kamera
- Počet USB 3.2 Type-C: 2
- Počet USB 3.2: 2
- USB počet: 4
- Rozhraní: thunderbolt
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Počet jader: 10
- Model procesoru: Intel Core i5-1235U
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ panelu: ips
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Úhlopříčka displeje ("): 13,3"
- Typ zařízení: ultrabook
- Frekvence procesoru (Mhz): 1300
- TDP: 15















