Popis
Produkt: ThinkPad X13 AMD Gen3
Part Number: 21CM0042CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO 6850U (8C / 16T, 2.7 / 4.7GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon 680M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 16GB Soldered LPDDR5-6400 |
| Paměťové sloty | Paměť připájená na základní desku, žádné sloty, podpora dvou kanálů |
| Max. Paměť | 16GB soldered paměť, nelze rozšířit |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal2 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 1080p + IR s krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 54.7Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 11.8 hr JEITA 2.0: 19.8 hr |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | PPS (kryt), Hliník (tělo) |
| Péro | Ne |
| Rozměry (ŠxHxV) | 305.8 x 217.56 x 18.10 mm (12.04 x 8.57 x 0.71 inches) |
| Hmotnost | od 1.31 kg (2.88 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Qualcomm NFA725A Wi-Fi 6E, 11ax, 2×2 + BT5.2 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na LTE |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Stále napájený) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x Skuchátka / Mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty | • 1x Smart card reader • 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl Dotyku, Match-on-Chip |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | IR kamera pro Windows Hello Záslepka kamery Mirametrix Glance |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Onsite upgrade z 3 roky v servise (5WS0E97271) + 1 rok Premier Onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military test – prošlo |













