Popis
Produkt: ThinkPad X1 Yoga 7gen
Part Number: 21CD006FCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1260P, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.1 / 4.7GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 18MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 32GB Soldered LPDDR5-5200 |
| Paměťové sloty | Paměť připájená na základní desku, žádné sloty |
| Max. Paměť | 32GB soldered paměť, nerozšířitelná |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal2 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2 basové repro a 0.8W x2 výškové repro, Dolby Atmos |
| Kamera | IR & FHD 1080p s krytkou kamery |
| Mikrofon | 4x |
| Baterie | Integrovaná 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 14.9 hr JEITA 2.0: 24.1 hr |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C Slim |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) Low Power IPS 400nits Anti-glare, Touch |
| Dotyková obrazovka | 10 bodové vícedotykové ovládání |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Bouřkově šedá |
| Materiál | Hliník (Kryt) + Hliník (Tělo) |
| Péro | Lenovo Pero (V balení) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 314.4 x 222.3 x 15.53 mm (12.38 x 8.75 x 0.61 inches) |
| Hmotnost | od 1.38kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.2 |
| WWAN | Fibocom L860-GL (LTE) |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | NFC |
| Standardní porty | 2x USB 3.2 Gen 1 (1x stále napájený) 2x Thunderbolt 4 /USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) 1x HDMI, až 4K/60Hz 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty | 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ne |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl Dotyku, Match-on-Chip |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | IR kamera pro Windows Hello Záslepka kamery Detekce lidské přítomnosti Mirametrix Glance |
| Ovladatelnost | |
| Řízení systému | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite upgrade z 3 roky v servise (5WS1B09495) |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Ostatní Certifikace | Eyesafe Certified Intel Evo Platform |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military test – prošlo |

















