Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 5
Part Number: 21DE001VCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-12700H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.3 / 4.7GHz, E-core 1.7 / 3.5GHz, 24MB |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB GDDR6 |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 1x 32GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR5-4800 |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | Model with RTX 3050 Ti graphics: up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD up to 4TB • RAID 0/1 support |
| Čitačka Kariet | SD Express 7.0 card reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio Premium |
| Kamera | IR & FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 90Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 170W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WQUXGA (3840×2400) IPS 600nits AR (anti-reflection) / AS (anti-smudge), 100% Adobe RGB, Low Blue Light, HDR 400, Dolby Vision, Touch |
| Dotyková obrazovka | 10-point Multi-touch |
| Pero | Pen Upgradable |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black, Weave |
| Materiál | Carbon Fiber (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 359.5 x 253.8 x 17.9 mm (14.15 x 9.99 x 0.7 inches) |
| Hmotnost | Around 1.88 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) 1x HDMI, up to 8K/60Hz 1x SD card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Power connector 1x SD Express 7.0 card reader |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier TP Halo WHB (CPN) (5WS1B09495), CO2 Offset 2 ton (5WS1C41957) |















