Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11
Part Number: 21HM005NCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core up to 5.0GHz, E-core up to 3.7GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-5200 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, 8-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2 woofers and 0.8W x2 tweeters, Dolby Atmos |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 4x, Array |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | – |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Deep Black, Paint |
| Materiál | Carbon Fiber (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 315.6 x 222.5 x 15.36 mm (12.43 x 8.76 x 0.60 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.12 kg (2.48 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | – |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4a) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | CO2 Offset 0.5 ton (5WS0Z74930), 3Y Premier TP Halo WHB (CPN) (5WS1B09495) |
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Výbava: Web kamera
- Rozhraní: thunderbolt
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 1 000
- Typ disku: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 15838
- Model grafické karty: Intel Iris
- Počet jader: 10
- TDP: 15
- Model procesoru: Intel Core i7-1355U
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Typ zařízení: notebook
- Frekvence procesoru (Mhz): 1700
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg















