Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10
Part Number: 21CB007WCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1260P, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.1 / 4.7GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 18MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 32GB Soldered LPDDR5-5200 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, 8-channel |
| Max. Pameť | 32GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | No card reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2 woofers and 0.8W x2 tweeters, Dolby Atmos |
| Kamera | IR + FHD 1080p MIPI with Privacy Shutter & Computer Vision |
| Mikrofon | 4x, Array |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 500nits Anti-glare, Touch, ThinkPad Privacy Guard |
| Dotyková obrazovka | On-cell, 10-point Multi-touch |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black, Weave |
| Materiál | Carbon Fiber (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 315.6 x 222.5 x 15.36 mm (12.43 x 8.76 x 0.60 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.12 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | CO2 Offset 1 ton (5WS0Z74929), 3Y Premier TP Halo WHB (CPN) (5WS1B09495) |
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Výbava: Web kamera
- Rozhraní: thunderbolt
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 1 000
- Typ disku: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 17397
- Velikost paměti RAM: 32 GB
- Počet jader: 12
- TDP: 28
- Model procesoru: Intel Core i7-1260P
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Úhlopříčka displeje ("): 14"
- Typ zařízení: notebook
- Frekvence procesoru (Mhz): 2100



















