Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad X1-2-in-1 G10
Part Number: 21NU0028CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Arc™ Graphics 140V |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 32GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 2TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0×4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC713 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | UHD 8.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, MIPI, Computer Vision |
| Mikrofon | 2x, 360° |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | Power Adapter 65W USB-C Slim GaN (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ 2.8K (2880×1800) OLED 500nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision, Touch |
| Dotyková obrazovka | OGS, 10-point Multi-touch |
| Pero | Lenovo Yoga Pen |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 312.80 x 217.65 x 15.49 mm (12.31 x 8.57 x 0.61 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.30 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | – |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| Standartné porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier Support WHB (CPN), CO2 Offset 0.5 ton (2nd Generation Carbon Offset Projects) |
- Typ zařízení: ultrabook
- Použití: kancelarsky
- Podpora AI: Ano
- Podpora Copilot+ PC: Ano
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: Intel Core Ultra 7
- Model procesoru: Intel Core Ultra 7 258V
- Výkon CPU dle PassMark: 18994
- Počet jader: 12
- Frekvence procesoru (GHz): 1.7
- TDP: 15
- Model grafické karty: Intel Arc
- Velikost paměti RAM (GB): 32
- Typ panelu: oled
- Úhlopříčka displeje ("): 14
- Rozlišení displeje: 2880x1800
- Formát obrazovky: 16:10
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ disku: ssd
- SSD Kapacita (GB): 2000
- Rozhraní: 3.5mm jack
- Počet USB 3.2: 2
- Výbava: Web kamera
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Napájecí adaptér: Součástí balení
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Záruka: On-Site













