Popis
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO 7840HS (8C / 16T, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | NVIDIA RTX A1000 6GB GDDR6 |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 64GB (2x 32GB DDR5 SO-DIMM) |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD až 4TB, 2TB každý |
| Slot pro Úložiště | 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slots |
| Předvolený RAID | Ne |
| Čtečka Karet | SD 7.0 Čtečka karet |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 5.0MP + IR Hybrid s ochranou soukromí a detekcí přítomnosti člověka |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 90Wh |
| Napájecí Adaptér | 170W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Kalibrace Barev | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Péro | Nepodporuje |
| Rozměry (ŠxHxV) | 365 x 262 x 24.66 mm |
| Hmotnost | Od 2.2 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Qualcomm Wi-Fi 6E NFA725A, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na 4G |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x SD Express 7.0 čtečka karet 1x Bezpečnostní zdířka 2x USB 3.2 Gen 1 (1x Stále napájený) 2x USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | 1x Nano-SIM Card Slot |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ne |
| Bezpečnostní Chip | Microsoft Pluton TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Ultrazvuková detekce přítomnosti člověka pro IR kameru Krytka Kamery Detekce narušení spodního krytu IR kamera pro Windows Hello |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | AMD PRO Manageability 2.0 |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Registered RoHS compliant TCO Certified 9.0 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte <a href=“https://www.thinkworkstations.com/isv-certifications/“>ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo</a> |
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
- Výbava: Dedikovaná grafická karta
- Počet USB 3.2 Type-C: 2
- Počet USB 3.2: 2
- Rozhraní: 3.5mm jack
- HDD Kapacita (GB): 512
- Typ disku: ssd
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:10
- Úhlopříčka displeje ("): 16
- Typ panelu: ips
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- Model grafické karty: NVIDIA RTX A1000
- TDP: 0
- Frekvence procesoru (GHz): 3.8
- Počet jader: 8
- Výkon CPU dle PassMark: 26486
- Model procesoru: AMD Ryzen 7 PRO 7840HS
- Řada procesorů: AMD Ryzen 7
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ zařízení: workstation
- Záruka: On-Site















