Popis
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1360P, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.2 / 5.0GHz, E-core 1.6 / 3.7GHz, 18MB |
| Grafická Karta | NVIDIA RTX A500 4GB GDDR6 |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 16GB Soldered LPDDR5x-7500 Non-ECC |
| Paměťové sloty | Modely s LPDDR5x pamětí: paměť připájená k systémové desce, bez slotů, dvoukanálová |
| Max. Paměť | Modely s 16GB LPDDR5x: 16GB pájená paměť, nerozšířitelná |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 5.0MP + IR s krytkou kamety a detekcí přítomnosti člověka |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 52.5Wh |
| Napájecí Adaptér | 100W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Kalibrace Barev | ICC Template Color Calibration |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá (Villi Black) |
| Materiál | PC + 20% CF + 50% GF (Kryt), PPS (Tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 361.9 x 255.5 x 21.1 mm (14.25 x 10.06 x 0.83 palců) |
| Hmotnost | Od 1.70 kg (3.77 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na 4G |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 2x USB 3.2 Gen 1 (1x stále napájený) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 2.0) 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Ethernet (RJ-45) 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Bezpečnostní dírka |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | 1x Čtečka SmartCard 1x Nano-SIM Card Slot |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, Match-on-Chip, integrované v tlačítku napájení |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Krytka kamery Detekce neoprávněné manipulace se spodním krytem IR kamera pro Windows Hello Ultrazvuková detekce přítomnosti člověka pro infračervenou kameru |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Non-vPro |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Registered TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Ostatní certifikace | Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo |
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Numerická klávesnice
- Počet USB 3.2 Type-C: 2
- Počet USB 3.2: 2
- USB počet: 4
- Rozhraní: thunderbolt
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Úhlopříčka displeje ("): 16"
- Typ panelu: ips
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Model grafické karty: NVIDIA RTX A500
- TDP: 0
- Frekvence procesoru (Mhz): 2200
- Počet jader: 12
- Výkon CPU dle PassMark: 19182
- Model procesoru: Intel Core i7-1360P
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ zařízení: workstation
- Záruka: On-Site















